BCE - Historia
  
Historia

Brancher to prywatne przedsiębiorstwo, założone w 1840 roku.
Od 1926 roku firma jest liczącym się uczestnikiem rynku farb litograficznych i offsetowych.
Po Drugiej Wojnie Światowej, kiedy francuski rynek farb przeżywał gwałtowny rozwój Brancher zdobył sławę i zasłużony prestiż dzięki technologii i jakości swoich produktów.
W 1971 roku firma wybudowała w pobliżu Paryża nowoczesny zakład produkcyjny i podążając za najnowszymi trendami na rynku, rozszerzyła ofertę o nowe produkty: farby UV oraz farby fleksograficzne i wklęsłodrukowe. Lata 70-te to również początek ekspansji firmy na rynkach międzynarodowych.

Nasza strategia
Od 2001 roku firma mieści się w nowej, ultranowoczesnej fabryce. Dzięki tej wielkiej inwestycji przenieśliśmy nasz potencjał przemysłowy w XXI wiek.
Strategia utrzymania stałego wzrostu, opiera się na umocnieniu naszej pozycji poprzez oferowanie produktów wysoko zaawansowanych technologicznie i będących odpowiedzią na specyficzne potrzeby offsetu, UV i fleksografii, zarówno na rynku francuskim jak i zagranicą. To pozwoli nam nadal cieszyć się doskonałą reputacją na całym świecie.

Brancher Central Europe Sp. z o.o.
Po 6 latach obecności na rynku polskim poprzez dystrybutora, Brancher zdecydował się otworzyć pierwszy oddział poza granicami Francji, z siedzibą w Warszawie, pod nazwą Brancher Central Europe (BCE).