BCE - Mieszalnia
  
Mieszalnia
Image Aby w pełni sprostać Państwa potrzebom, uruchomiliśmy mieszalnię farb offsetowych wraz z laboratorium kolorystycznym. DAYAMIX System(r) to sieć mieszalni farb stworzona przez Centrum Badań Kolorymetrycznych firmy Brancher. Produkujemy farby w oparciu o system Pantone(r), HKS, jak również na podstawie dostarczonego wzorca. Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu dowolną farbę, nadającą się do zadruku nawet najbardziej nietypowego i wyrafinowanego podłoża. Wyposażenie naszej mieszalni obok wysokowydajnych mieszalników, stanowi nowoczesny spektrofotometr firmy Gretag-Macbeth, kabina świetlna oraz urządzenie do sporządzania wydruków próbnych. Urządzenia te wraz z opracowaną przez nas procedurą zapewniają maksymalnie wierne odwzorowywanie kolorów oraz absolutną powtarzalność produkcji. Wszystkie wytworzone w mieszalni farby są sprawdzane kolorystycznie, a receptury są archiwizowane. Dysponujemy zespołem doskonale wykształconych specjalistów, którzy są w stanie rozwiązać najbardziej nietypowe problemy z zakresu druku offsetowego, a stała i bezpośrednia łączność z laboratorium Brancher we Francji jest gwarancją jakości naszych usług.
 
ImageNiewątpliwym atutem naszej mieszalni jest szybkość działania i elastyczne podejście do Państwa potrzeb, dlatego nie wahajcie się stawiać nas nawet przed najbardziej trudnymi zadaniami.
Aby złożyć zamówienie wystarczy podać nr Pantone(r) lub dostarczyć wzorzec koloru wraz próbką podłoża. Powinno być określone również jakim procesom wykończeniowym będzie podlegał wydruk (szczególnie foliowanie i lakierowanie UV) oraz wymagana światłotrwałość, jeśli jest to konieczne.